Thumbnail image
Set kaçavidash Kinzo
16.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set ka kaçavidën dhe një pjesë të madhe të kokave zëvendësuese, me forma dhe madhësi të ndryshme dhe të gjitha këto janë të rënditura në një kuti atraktive të zezë. Pesha: 1.166 kg, madhësia: 35 x 140 x 220mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 35 x 140 x 220 mm
Pesha [g] 1166
GTIN 8711252935249
Kodi i produktit 8711252935249

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen