Thumbnail image
Set kaçavidash Kinzo, 13 copë
12.59 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban 13 kaçavida  me madhësi të ndryshme të cilat janë të vendosura në një mbajtës nga plastika. Gjithashtu, kanë dorëz nga plastika dhe të rrethuar nga goma. Vijnë me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 70 x 190 x 260 mm
Pesha Rreth 1.050 KG
GTIN 8711252029108
Kodi i produktit 8711252029108

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Mire

[email protected] e mërkurë, 20 janar 2021

Mire

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen