Thumbnail image
Set kaçavidash Kinzo, 9 copë
10.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban 9 kaçavida me madhësi të ndryshme të cilat janë të vendosura në një mbajtës nga plastika. Gjithashtu, kanë dorëz nga plastika, të rrethuar nga goma me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 60 x 150 x 260 mm
Pesha Rreth 0.883 KG
GTIN 8711252029122
Kodi i produktit 8711252029122

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen