Thumbnail image
Set kaçavidash Kinzo, 6 copë
5.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set kaçavidash ka kualitet të lartë dhe të qëndrueshëm. Përbëhet nga 6 copë me dy lloje (+,-) dhe ka dorëz plastike me mbështjellës gome. Seti ka ngjyrë të zezë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 300 x 35 x 130 mm
Pesha Rreth 0.342 KG
GTIN 8711252541556
Kodi i produktit 8711252541556

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen