Thumbnail image
Set kaçavidë dhe vida, 31 copë
10.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban një kaçavidë dhe 31 vida dhe impusë me madhësi të ndryshme. Gjithashtu kanë dorëz nga plastika dhe të rrethuar nga goma. Kjo kaçavidë vjen me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 40 x 185 x 365 mm
Pesha [g] 583
GTIN 8711252542058
Kodi i produktit 8711252542058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen