Thumbnail image
Set kundër rrudhave Nivea Q10
27.47 € 28.63 € (-4%)
Përshkrimi

Set kundër rrudhave nga Nivea për gjininë femrorë. Ky set përmban krem ditore 50 ml që zbut rrudhat dhe rigjallëron lëkurën. E përshtatshmë për të gjitha llojet e lëkurës. Kremi ditor përmban Q10 dhe kreatinë që rigjenerojnë lëkurën. Preferohet për moshat mbi 30 vjeç. Ky set përmban edhe krem nate 50 ml që gjithashtu përmban Q10 dhe kreatinë që ndihmon kundër rrudhave dhe hidraton lëkurën gjatë natës. Set shumë efektiv, I nevojshëm për lëkurë sa më të bukur dhe më të re.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Set dhuratë
GTIN 9005800235158
Kodi i produktit kNI93360

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen