Thumbnail image
Set për dhëmb të bardhë Eva Cosmetics White & Go Zbardhues 5ml & Pastë dhëmbësh 55 g
15.40 € 16.85 € (-9%)
Përshkrimi

Set profesional për dhëmb të bardhë është risia më fundit e stomatologjisë për zbardhjen e dhëmbëve. Ky set në përbërje ka pastën e dhëmbëve dhe zbardhuesin gel. Me të buzqeshja juaj do të jet e parezistueshme dhe e pastër.

Cilësitë

Prodhuesi Eva Cosmetics
Origjina Hungari
Gjinia Unisex
GTIN 5999882917559
Kodi i produktit z7779

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen