Thumbnail image
Set për Trapan nga Kinzo
5.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set ka një mori formash dhe madhësish të kokave për ndërrim të Trapanit, njëherit ky set është i vendosur në një kuti atraktive të kaltërt.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 30 x 90 x 110 mm
Pesha Rreth 0.412 KG
GTIN 8711252029184
Kodi i produktit 8711252029184

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen