Thumbnail image
Set pincetash
1.52 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto pinceta kanë dizajn unik dhe vijnë si set me 4 koka të ndryshme. kanë material të lartë dhe të qëndrueshëm të prodhuara nga Kinzo.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 185 x 10 x 105 mm
Pesha 0.055 KG
GTIN 8711252793405
Kodi i produktit 8711252793405

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

PRODUKTI ËSHTË NË RREGULL

Armend e enjte, 26 nëntor 2020

PRODUKTI ËSHTË NË RREGULL

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen