Thumbnail image
Set shall, kapelë dhe dorëza, kaltër
2.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seti për fëmijë përbëhet nga shalli, kapela dhe dorëzat nga materiali i ngrohtë për stinën e dimrit. Seti vjen me ngjyra të ndryshme dhe dimensione prej 40 x 300 x 230 mm.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Grupmosha Fëmijë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 40 x 300 x 230 mm
Pesha 0.125 KG
GTIN 4019199704862
Kodi i produktit 4019199704862

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen