Thumbnail image
Set shpatulla Kinzo
1.91 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set shpatullash është nga metali dhe me mbajtëse plastike. Kompleti përbëhet nga 4 copë me madhësi të ndryshme.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 160 x 20 x 160 mm
Pesha 0.088 KG
GTIN 8711252795317
Kodi i produktit 8711252795317

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen