Thumbnail image
Set kaçavidash, 11 copë
2.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set ka një dizajn unik dhe material të qëndrueshëm të vidave të cilat janë dy llojesh ( +,-) dhe kanë madhësi të ndryshme. Seti përmban 11 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 180 x 10 x 180 mm
Pesha Rreth 0.126 KG
GTIN 8711252794754
Kodi i produktit 8711252794754

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen