Thumbnail image
Set vidash Kinzo, 26 copë
8.33 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set përmban një kaçavidë dhe 26 vida dhe impusë me madhësi të ndryshme. Kaçavida ka një dorëz nga plastika, të rrethuar nga goma, me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 40 x 40 x 170 mm
Pesha Rreth 0.441 KG
GTIN 8711252564081
Kodi i produktit 8711252564081

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen