Thumbnail image
Shampo Nivea Active Clean, 250 ml
4.08 € 7.49 € (-46%) Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo  Active Clean është një produkt i ri për meshkuj me përmbajtje karboni, i cili vepron si magnet në papastërtitë e flokëve dhe pastron në mënyrë të përkryer flokët pa tharjen e kokës. Ky produkt nuk irrton skalpin e kokës dhe rikthen elasticitetin dhe vëllimin e flokëve.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Shampo
GTIN 9005800244679
Kodi i produktit kNI82750

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen