Thumbnail image
SHAMPON PËR ENË, ORS 2500ml
2.26 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Është një pastrues i vërtetë i yndyrës dhe mbetjeve ushqimore nëpër enë, duke dhuruar shkëlqim në kuzhinën tuaj dhe poashtu është i pasuruar me mjete mbrojtëse për lëkurë. është i ndërtuar me një formulë speciale, që mundëson një pastrim delikat të enëve në përgjithësi.

Cilësitë

Origjina Kosovë
GTIN 3900109940344
Kodi i produktit 940344

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen