Thumbnail image
Sharrë dore, 500mm
5.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sharrë dore me kualitet të lartë nga metali dhe dorëz nga plastika me ngjyrë të kaltër dhe të verdhë. Vjen me dimensione prej 600 x 30 x 120mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 600 x 30 x 120 mm
Pesha Rreth 0.444 KG
GTIN 8711252718354
Kodi i produktit 8711252718354

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen