Thumbnail image
Sharrë dore e vogël Kinzo
2.77 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo sharrë dore është nga metali dhe mjaftë efikase. Pesha: 0.118kg, madhësia: 340x10x90mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 340 x 10 x 90 mm
Pesha Rreth 0.118 KG
GTIN 8711252718347
Kodi i produktit 8711252718347

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen