Thumbnail image
Shirit ndalese, i kuq/ bardhë
2.05 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky shirit ka përdorim të gjerë sepse përdoret si shenjë ndalese dhe paralajmërimi në rast rreziku apo ndërtimi. Ka dimensione prej 25m x 48mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 90 x 50 x 90 mm
Pesha [g] 77
GTIN 8711252485850
Kodi i produktit 8711252485850

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen