Thumbnail image
Shirit ngjitës, 4 copë
4.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta grepa shërbejn për varjen e peshqirve apo rrobave të ndryshme. Janë të prodhuara nga kompania e njohur Kinzo. Kanë material të fortë dhe kanë gjatësinë 50 metra.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 48 x 95 x 95 mm
Pesha Rreth 0.484 KG
GTIN 8711252962641
Kodi i produktit 8711252962641

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen