Thumbnail image
Shirit ngjitës 48mm x 50m
1.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky shirit i prodhuar nga kompania Kinzo ka ngjitës të fortë dhe përdoret për paketim. Ka 50 metra gjatësi.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 48 x 95 x 95 mm
Pesha Rreth 0.126 KG
GTIN 8711252962665
Kodi i produktit 8711252962665

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen