Thumbnail image
Shirit për mbulimin e rretheve gjatë ngjyrosjes Kinzo
3.07 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shiriti ju mundëson që të ruani elementet e shtëpis tuaj gjatë ngjyrosjes. Kompleti përfshinë 2 shirita, secili me peshë: 0.136 kg dhe dimensione 25 m x 24 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 100 x 50 x 100 mm
Pesha Rreth 0.136 KG
GTIN 8711252795010
Kodi i produktit 8711252795010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen