Thumbnail image
Shirita izolues 18mm x 5 metra
2.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këta shirita të kualitetit të lartë të prodhuar nga kompania e njohur Kinzo përdoren për izolim. Kanë gjatësinë 5 metra dhe gjerësinë 18mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 140 x 50 x 50 mm
Pesha Rreth 0.152 KG
GTIN 8711252795348
Kodi i produktit 8711252795348

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen