Thumbnail image
Shishe dekorative me ndriçim LED, kaltër
5.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shishet dekorative me ndriçim LED nga brendi Arti Casa, vijnë me dizajn elegant, me material nga qelqi dhe një dorëz për mbajtje. Gjithashtu kanë mbishkrime të ndryshme interesante dhe dimensione prej 297 x 73 x 73 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Kaltër
Madhësia 297 x 73 x 73 mm
Pesha Rreth 0.510 KG
GTIN 8711252024202
Kodi i produktit 8711252024202

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen