Thumbnail image
Shishe me ndriçim LED, rozë
10.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shishet kanë tela ndriçues brenda tyre dhe janë aksesorë mjaftë i bukur për dhuratë. Kanë ngjyra të ndryshme dhe gjithashtu përdoren si dekor për shtëpi.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Arti Casa
Ngjyra Rozë
Madhësia 288 x 143 x 143 mm
Pesha Rreth 2.265 KG
GTIN 8711252023670
Kodi i produktit 8711252023670

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen