Thumbnail image
Shkop për kujdes dentar për kafshët
1.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky shkop është ushqim që gjithashtu shërben për përkujdeje dentare të kafshëve, kryesisht qenve. Një pako përmban 24 copë dhe peshon 80gr.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Food
Madhësia 25 x 20 x 130 mm
Pesha Rreth 0.090 KG
GTIN 8711252064123
Kodi i produktit 8711252064123

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen