Thumbnail image
Shtrat kampingu në formë çante, hirtë
12.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Nëse jeni adhurues i natyrës, hikingut dhe kampingjeve, atëherë ju preferojmë shtratin që ju jep zgjidhje për akomodim dhe pushim ngado që shkoni. Ky shtrat palohet dhe merret në formë çante, peshon 1.5kg dhe ka dimensione prej 190x75 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Ngjyra Hirtë
Madhësia 360 x 200 x 200 mm
Pesha [g] 1500
GTIN 8711252958590
Kodi i produktit 8711252958590

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen