Thumbnail image
Mbajtëse për grill BBQ Collektion
7.56 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje përdoret për ta pastruar grillin tuaj, nga mbetjet e zjarrit në të. Mbajtësja peshon rreth 1.375kg dhe ka përmasa 687 x 55 x 672mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 687 x 55 x 672 mm
Pesha Rreth 1.375 KG
GTIN 8711252060637
Kodi i produktit 8711252060637

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen