Thumbnail image
Skalper Kinzo, 9mm, i kuq
1.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Skalper me kualitet të lartë, dhe teh të mprehtë për çfarëdo lloj materiali në zyrën tuaj. Ky skalper ka një mekanizëm për kyçje dhe material mbështjellës nga plastika. Pakoja përmban 3 copë.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Ngjyra Kuqe
Madhësia 15 x 14 x 130 mm
Pesha 0.058 KG
GTIN 8711252012643
Kodi i produktit 8711252012643

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen