Thumbnail image
Skalper për prerje e markës Kinzo
7.35 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Skalperi vjen në paketim me 3 copa dhe ajo vjen në ngjyra të ndryshme. Pesha: 0.333Kg, madhësia: 23x180x145mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 23 x 180 x 145 mm
Pesha 0.333 KG
GTIN 8711252068350
Kodi i produktit 8711252068350

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen