Thumbnail image
Zgarë BBQ
47.96 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Zgara është bërë prej materiali të kualtitet të mirë. Në mes të zgarës hidhen copëza druri apo qymyri për zjarr, po ashtu zgara ka vend për bateria. Zgara është prodhuar nga BBQ peshon rreth 5.7kg dhe ka keto dimenzione 225 x 400 x 400 mm.

Cilësitë

Origjina Danimarka
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 225 x 400 x 400 mm
Pesha Rreth 5.700 KG
GTIN 5709386865580
Kodi i produktit 5709386865580

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen