Thumbnail image
Sprej PËR XHAMA, ORS 2500ml
1.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej per xhama nga ORS. Është shumë i lehtë për tu përdorur dhe nuk lë njolla. Pastërtia do të shkëlqej në sipërfaqet e pastruara të xhamit.

Cilësitë

Origjina Kosovë
GTIN 3900109940368
Kodi i produktit 940368

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen