Thumbnail image
Stufë me gaz
16.67 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Stufë e përsosur me gaz për kamping. Pajisja vjen me peshë 0.633 kg dhe përmasa 217 x 123 x 123 mm.

Cilësitë

Origjina Itali
Prodhuesi Pa markë
Madhësia 217 x 123 x 123 mm
Pesha [g] 633
GTIN 8008004088996
Kodi i produktit 8008004088996

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen