Thumbnail image
Super ngjitës i markës Lifetime Power Glue
1.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky ngjitës është shumë i fuqishëm dhe ngjitet shumë mirë. Pesha: 0.036Kg, madhësia: 160x20x100mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Power Glue
Madhësia 160 x 20 x 100 mm
Pesha Rreth 0.036 KG
GTIN 8711252372686
Kodi i produktit 8711252372686

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen