Thumbnail image
Syze mbrojtëse
3.36 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këto syze me kualitet të lartë shërbejn për mbrojtjen e syve gjatë punës. Kanë material të fortë dhe xhamë transparent.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 55 x 90 x 190 mm
Pesha 0.079 KG
GTIN 8711252718804
Kodi i produktit 8711252718804

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen