Thumbnail image
Tapë plastike 10x50mm, 40copë
2.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tapa plastike që futen në murë. Të sjella nga kompania e njohur Kinzo futen në beton dhe shërbejn si mbajtëse të bulonit.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 10 x 10 x 50 mm
Pesha 0.093 KG
GTIN 8711252720487
Kodi i produktit 8711252720487

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen