Thumbnail image
Tas ushqimi për kafshë
2.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tas ushqimi për kafshë, kryesisht për qen, nga plastika, në formë ovale mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme. Ka dimenzione shumë kompakte prej 50x 185 x 185 cmm .

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Treatment
Madhësia 50 x 185 x 185 mm
Pesha 0.150 KG
GTIN 8711252997162
Kodi i produktit 8711252997162

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen