Thumbnail image
Tas ushqimi për kafshë, rozë
1.13 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tas ushqimi për kafshë, kryesisht për qen, nga plastika, në formë ovale për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme. Ka dimenzione shumë kompakte prej 15 x 4 x 15 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Pet Treatment
Ngjyra Rozë
Madhësia 40 x 150 x 150 mm
Pesha [g] 70
GTIN 8711252053950
Kodi i produktit 8711252053950

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen