Thumbnail image
Tas ushqimi për kafshë, rrethore, vjollcë
1.32 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tas ushqimi për kafshë, kryesisht për qen, nga plastika, në forma të ndryshme për mbajtjen e ujit dhe ushqimeve të ndryshme. Ka dimenzione shumë kompakte dhe një pako përfshin 68 copë.

Cilësitë

Modeli 12
Origjina Holandë
Prodhuesi Pa markë
Ngjyra Vjollcë
Forma Rrethor
Madhësia 65 x 210 x 320 mm
Pesha 0.151 KG
GTIN 8711252979984
Kodi i produktit 8711252979984

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen