Thumbnail image
Tastierë Logitech G413 Carbon, US
96.50 € 102.50 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke.Tastiera mekanike Logitech G413 Carbon me switch-a mekanik Romer-G, qëndrueshmëri 70 milionë presione, pista aktivizimi 1.5mm dhe forcë 45g, godtje totale 3mm. Tastiera lidhet me lidhje USB me kabllo 1.8m, dhe ka port të integruar USB 2.0. Ndriçim të kuq, 5 nivele ndriçimi, modalitet loje, kontrolli i medias dhe mbulesat e tasteve të lojës. Dimensionet 445 x 34 x 132 mm, pesha 1105 g. Mbulesa e sipërme e tastierës është bërë nga aliazh i lëmuar, alumini-magnez 5052. Rezultati i këtij kombinimi të shkëlqyeshëm është një dizajn minimalist dhe me cilësi të lartë, i plotë me një gamë karakteristikash. Tastiera ështe bërë nga materiale me cilësi më të lartë me theks në përpunimin dhe performancën e përparme.

Cilësitë

Origjina Angli
Trashësia [mm] 132
Lloji i tastierës Mekanike, Romer-G
Gjatësia e kabllos [m] 1,8
Ueb-i i prodhuesit Logitech.com
Prodhuesi Logitech
Lartësia [mm] 34
GTIN 5099206070813
Kodi i produktit 212763

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen