Thumbnail image
Tehe për makinë prerëse, 4 copë
9.18 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo paisje është shërben për prerje, lidhet në makinë prerëse dhe përdoret në vende ku nuk mund të përdoren tehet të tjera.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 30 x 255 x 160 mm
Pesha Rreth 0.152 KG
GTIN 8711252068251
Kodi i produktit 8711252068251

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen