Thumbnail image
Tenda për kamping Dome, kaltër
14.46 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dëshironi të udhëtoni dhe t'i shijoni bukuritë e natyrës? Atëherë ju sugjerojmë të pajiseni me tendat Dome, të cilat janë praktike dhe shumë kualitative për kushte të ndryshme atmosferike. Këto tenda peshojnë 1.335 kg dhe kanë dimensione prej 185 x 120cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Camp Active
Ngjyra Kaltër
Pesha Rreth 1.335 KG
GTIN 8711252003269
Kodi i produktit 8711252003269

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Do te doja ta kem një të tillë 👌🏻

Gresa e enjte, 19 mars 2020

Kur vijn tjerat ?

A ju ndihmoj ky vlerësim?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen