Thumbnail image
Tendë kampingu Dunlop
43.57 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo tendë kampingu është shumë praktike dhe po ashtu ajo nuk zë shumë vend. Ajo vjen me ngjyrë të kaltër, peshë 2.250kg dhe madhësi 95 x 155 x 255 cm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 950 x 1550 x 2550 mm
Pesha Rreth 2.250 KG
GTIN 8711252029313
Kodi i produktit 8711252029313

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen