Thumbnail image
Tendë kampingu Dunlop për katër persona
60.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tenda ka dizajn elegant dhe hapsirë të mjaftueshme për katër persona. I takon brendit Dunlop dhe ka dimensione prej 130 x 250 x 210 cm dhe peshë prej 3.75kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 1300 x 2500 x 2100 mm
Pesha Rreth 3.750 KG
GTIN 8711252029665
Kodi i produktit 8711252029665

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen