Thumbnail image
Tendë kopshti, e bardhë
358.01 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Tendë për kopsht me dizajn klasik dhe material të qëndrueshëm. Tenda është në formë shtëpize dhe ka dritare. Kjo tendë është perfekte për mbajtjen e festave apo ahengjeve. Ka dimensione prej 2250 x 410 x 2170 mm dhe peshon 53 kg.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime
Madhësia 2250 x 410 x 2170 mm
Pesha Rreth 53.000 KG
GTIN 8711252349237
Kodi i produktit 8711252349237

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen