Thumbnail image
Tepi abzorbues 1x4 metra
6.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky tepi i sjell nga kompania Lifetime Tools ka aftësi të madhe abzorbuese, ka dimezionet 1x4 metra dhe është prodhuar nga kompania Lifetime Tools.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Lifetime Tools
Madhësia 1000 x 55 x 55 mm
Pesha 0.750 KG
GTIN 8711252530925
Kodi i produktit 8711252530925

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen