Thumbnail image
Matës tensioni 6-24V
3.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo pajisje shërben për matjen e tensionit me kualitet të lartë dhe material nga bakri. Kapaciteti që mund të përballojë ky testues është 6 deri në 24V.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 190 x 20 x 90 mm
Pesha Rreth 0.047 KG
GTIN 8711252485829
Kodi i produktit 8711252485829

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen