Thumbnail image
Thërmues 1400w 230v
214.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky thërmues i prodhuar nga kompania Kinzo, ka material të fortë çeliku, operon me 230v dhe ka fuqi shumë të madhe.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Kinzo
Madhësia 280 x 150 x 690 mm
Pesha Rreth 22.730 KG
GTIN 8711252717906
Kodi i produktit 8711252717906

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen