Thumbnail image
TI JE AJO ÇFARË VESH - JENNIFER BAUMGARTNER
8.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

E keni pyetur ndonjëherë veten pasi keni parë dikë të veshur si mos më keq: Çfarë mund të mendojë ajo vallë? Përse vallë një vajzë, që ka humbur shumë kile, vazhdon të vishet përsëri me tuta që i rrinë tepër të mëdha? Përse një mama pesëdhjetëvjeçare duket sikur ka bastisur dollapin e vajzës së saj adoleshente për të gjetur një palë streçe dhe një minifund? Nëse mendoni se këta janë thjesht shembuj të njerëzve që nuk kanë haber nga moda apo janë apatikë ndaj stilit, jeni duke e nënvlerësuar kuptimin që kanë rrobat që zgjidhni të vishni. Veshja është pasqyrim i asaj që mendojmë dhe ndiejmë. Shpesh rrëmujat e gardërobave nuk janë gjë tjetër veçse pasqyrim i konflikteve tona të brendshme, që bulëzojnë në sipërfaqe.

Cilësitë

Shtëpia botuese Minerva
Faqe 336
GTIN 9789928164827
Kodi i produktit 9789928164827

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen