Thumbnail image
Tigan BBQ Collection
8.93 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky tigan ju mundëson që përveç mishit, në grillin tuaj mund të pregaditni edhe perimet me lehtësi. Pesha e këtij tigani është 0.947 kg dhe ka madhësi 35 x 315 x 315 mm.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Bbq Collection
Madhësia 35 x 315 x 315 mm
Pesha Rreth 0.947 KG
GTIN 8711252755960
Kodi i produktit 8711252755960

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen