Thumbnail image
Toster Dunlop, 700 W
20.41 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dunlop vjen një treg me tosterin me dizajn ergonomik, me strukturë metalike, me dimensione prej 77 x 225 x 267 mm dhe fuqi prej 700 W.

Cilësitë

Origjina Holandë
Prodhuesi Dunlop
Madhësia 77 x 225 x 267 mm
Pesha Rreth 1.667 KG
GTIN 8711252061832
Kodi i produktit 8711252061832

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen